masthead1

PODNÓŻKI BIUROWE

Wysoka jakość w przystępnej cenie.

 

O nas

VeroTech to polska marka, która powstała na bazie wieloletniego doświadczenia współpracy z zachodnimi producentami i największymi korporacjami. Jest odpowiedzią na bezpośrednie potrzeby Klientów, zarówno z sektora biznesowego, jak również prywatnych użytkowników. Poznając kolejne oczekiwania naszych Partnerów, naszym marzeniem było zaproponowanie kompleksowego rozwiązania, które spełniałoby te potrzeby w pełnym zakresie. Nasze marzenie się ziściło, przedstawimy Państwu markę VeroTech.


VeroTech jest idealistycznym podejściem do użytkownika, którego pełne zadowolenie i satysfakcję ma wywołać najlepszej jakości produkt, stworzony z dbałością nawet o najmniejsze szczegóły i w oparciu o innowacyjne oraz absolutnie pewne rozwiązania. Wizja w której produkt ma być dopracowany i niezawodny wywodzi się z bezkompromisowego podejścia do całego procesu projektowego, produkcyjnego, dystrybucyjnego i gwarancyjnego. Naszym celem jest tworzenie i wprowadzanie na rynek najlepszych produktów, sukcesywnie realizujemy ten cel.

 

Działania jednego z naszych partnerów DoBiura.com zostały wyróżnione prestiżowym odznaczeniem e-Gazele Biznesu 2019. Gratulujemy!

Zapraszamy do sklepu internetowego DoBiura.com, gdzie zobaczyć można pełny wachlarz podnóżków biurowych marki VeroTech.

Sklep DoBiura.com zapewnia wygodne, szybkie i bezpieczne kanały płatności online oraz odroczony termin płatności dla firm i instytucji.

Kupuj produkty VeroTech w DoBiura.com z darmową dostawą (przy zamówieniu już od 250 zł brutto).